Moderní programování
učebnice pro začátečníky

Moderní programování - učebnice pro začátečníky
Klepnutím zvětšíte obálku

Běžná cena 298 Kč

Objednat za zvýhodněnou cenu 250 Kč

Cena e-knihy 196 Kč

Základní informace

Knih o programování je spousta, málokterá je však přístupná zájemcům, kteří s programováním teprve začínají. Tato učebnice je výjimkou. Do světa tvorby softwaru vás uvede pozvolna, výkladem polopatě na názorných příkladech zaměřených na praktické zvládnutí problematiky. Autor v ní zúročil své dlouholeté zkušenosti s výukou programování od úrovně začátečníků.

S pomocí této knihy se naučíte vytvářet hezky vypadající aplikace s grafickým uživatelským rozhraním, po krůčcích budete poznávat základní principy tvorby softwaru. Praktické příklady, na nichž je výklad postaven, jsou zaměřeny na grafiku, jednoduché hry i ekonomické výpočty. Proniknete do tajů moderní platformy .NET, programovacího jazyka C# i špičkového vývojového prostředí Visual Studio.

Současné čtvrté vydání knihy je rozsáhle aktualizované pro novou verzi vývojářských nástrojů. Visual Studio je nyní lokalizováno do češtiny, začínající programátor má tedy své studium usnadněno tím, že již nemusí zápasit s anglickými popisky a chybovými hláškami.

Knihu využijete jak při samostudiu, tak v úvodních kurzech programování na školách. Sdílejte s autorem jeho radost z programování!

Souhrnné informace

Autor: R.Vystavěl
194 stran, 41 tabulek, 97 obrázků, 50 výpisů
ISBN 978-80-903951-8-3
Poprvé vyšlo v říjnu 2007, 4. vydání v říjnu 2015