e-kurz Moderní programování

Informace na této stránce platí výhradně pro edici Desktop.

Druhá edice - Store - se stahuje a instaluje prostřednictvím Windows Store.

Stažení aplikace (download)

Aplikaci (edici Desktop) si stáhněte ZDE.

Část obsahu je k dispozici zdarma jako demo, část je placená. Dokoupení kódu k odemčení neveřejných částí kurzu se provádí přímo z aplikace (viz záložka Objednávky a ceny).

Druh aplikace

Jedná se o klasickou desktopovou aplikaci, která se ovládá myší a klávesnicí.

Požadavky na systém

Pro provoz aplikace potřebujete počítač s operačním systémem Windows, na kterém je nainstalován .NET Framework minimálně ve verzi 4.0 (ten funguje počínaje Windows XP SP3 přes Vista, W7, W8 až po W10, i Windows Servery).

Jelikož se s pomocí aplikace učíte programovat pro Windows 10, je asi nejlepší si ji nainstalovat na stroj, na kterém budete programovat, tzn. na počítač s Windows 10. Z hlediska aplikace to ale nutné není, aplikace samotná běží dokonce i na "ikspéčkách".

Instalace aplikace

Aplikace se nijak neinstaluje - z odkazu v horní části této stránky jednoduše stáhnete .EXE soubor, kamkoli na počítači si ho uložíte a poté jej spouštíte. Doporučuji udělat si zástupce na hlavním panelu Windows, na ploše či na obrazovce Start.

EXE soubor aplikace můžete i po odemknutí neveřejných témat v případě potřeby přesunout na jiné místo v počítači. Důležité je pořád ho spouštět pod týmž uživatelským účtem.

Pokud se aplikace na vašem počítači nerozběhne, znamená to, že nemáte nainstalovaný .NET Framework minimálně ve verzi 4.0 (týká se spíše starších verzí Windows). Ten můžete zdarma stáhnout ze stránek Microsoftu.

Digitální podpis

Aplikace je opatřena digitálním podpisem a prohlížeče Microsoft Edge, Internet Explorer a další by ji měly bez problémů stáhnout. Jako vydavatel se zobrazuje Radek Vystavěl.